Kamery live
prognoza pogody

Kablówka w sieci MPEC

29 grudnia 2018 01:00

Nowotarska Telewizja Kablowa dołączyła właśnie do grona klientów MPEC. Wewnętrzna  instalacja ogrzewania wraz z przyłączem c.o. do sieci ciepłowniczej w budynku przy ul. Józefczaka została sfinansowana przez miasto za kwotę  15 tys. złotych, koszt przyłącza pokryła spółka, która od lat dzierżawi budynek od miasta. “Mam nadzieję, że będziemy świecić dobrym przykładem, pokazując, że podłączenie do miejskiej sieci jest łatwe, ekologiczne, dostępne i że warto to robić” – mówi prezes NTVK, Paweł Kos.

Kablówka w sieci MPEC

Podłączenie się do sieci MPEC, w przypadku Nowotarskiej Telewizji Kablowej nie wiązało się z rezygnacją z nieekologicznego medium grzewczego – wcześniej budynek ogrzewany był bowiem energią elektryczną. Natomiast, jako firma usługowa, ale też związana z mediami, NTVK może tu stanowić przykład “dobrych praktyk” dla tych, którzy myślą o wymianie kopciucha, ale zastanawiają się jaką alternatywę wybrać. 

-Mam nadzieję, że będziemy świecić dobrym przykładem, pokazując, że podłączenie do miejskiej sieci jest łatwe, ekologiczne, dostępne i że warto to robić. Przychodzi do nas dziennie kilkudziesięciu klientów, również z indywidualnych budynków mieszkalnych, którzy będą  widzieć, że jest ciepło, przyjemnie, a z żadnego komina nie leci dym. Nic tak nie przekonuje, jak poznanie czegoś z autopsji  – mówi prezes NTVK, Paweł Kos.

/os

 

os 29.12.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również