Kamery live
prognoza pogody

Już oficjalnie: Łukasz Brzeski zawalczy o kontrakt w UFC!

30 kwietnia 2021 09:33

Informację tą potwierdził w emitowanym na antenie Polsatu Sport programie „Koloseum”  menadżer zawodnika Artur „Artnox” Gwóźdź.

Już oficjalnie: Łukasz Brzeski zawalczy o kontrakt w UFC!

Brzeski stoczy pojedynek 31 sierpnia w Las Vegas podczas Gali „Dana White Contender” z Amerykaninem Lorenzo Hoodem.  Stawką tego pojedynku jest kontrakt z ,  największą na świecie federacją sportów walki

– Warto walczyć o marzenia – podkreśla zawodnik NKSW Hoły Team.

Bardzo szczęśliwy jest jego trener i właściciel NKSW,  Wojciech Hoły

– Łukasz dzięki swojej tytanicznej pracy, poświęceniu, wyrzeczeniom i sukcesom jakie odniósł w federacji Babilon MMA, został zauważony przez sztab managerski UFC. Oczywiście ogromną pracę włożył w to nasz menager Artur Gwóźdź z Artnox Fight Sport, za co jesteśmy mu niezwykle wdzięczni. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, tym bardziej, że tak na prawdę malutki klub z niewielkiego polskiego miasteczka Nowy Targ jest u bram takiego światowego giganta jakim jest UFC. Przed nami bardzo ciężka praca, ale jesteśmy ogromnie zmotywowani. Dziękujemy wszystkim naszym kibicom, urzędowi miasta i panu burmistrzowi Grzegorzowi Watycha dyrektorowi MCSiR Krzysztofowi Łapsie i firmom które nas wspierają. Zapraszamy do współpracy wszystkich którzy mogą wspomóc nas i naszego zawodnika w tych przygotowaniach – mówi Hoły.

Brzeski na zawodowych ringach MMA legitymuje się bilansem 8-1-1

Maciej Zubek 30.04.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również