Kamery live
prognoza pogody

Jutro w Zakopanem – konferencja Konfederacji w sprawie lockdownu

14 stycznia 2021 14:49

Pod Wielką Krokwią w Zakopanem odbędzie się jutro konferencja prasowa Konfederacji z udziałem Krzysztofa Bosaka, Konrada Berkowicza i Andrzeja Skupnia, którzy zaprezentują swoje stanowisko w sprawie lockdownu i buntu środowisk przedsiębiorców. 

Jutro w Zakopanem - konferencja Konfederacji w sprawie lockdownu

Konfederacja od początku stoi na stanowisku, że wprowadzony przez rząd zakaz prowadzenia działalności gospodarczej jest nielegalny, wzywając do “opamiętania się i zejścia z drogi, która prowadzi nas na skraj przepaści. Musimy ratować naszą gospodarkę, przedsiębiorców i pracowników! Polityka lockdownów jest lekarstwem gorszym od choroby! Trzeba zatrzymać lockdown i natychmiast otworzyć gospodarkę” – czytamy na Facebooku Konfederacji. 

Na swoim Twitterze, Krzysztof Bosak zapowiada jutrzejszą obecność w Zakopanem:

“Pozdrowienia z drogi do Kielc, a już jutro Zakopane! Zarówno dziś jak i jutro o godz. 12:00 w obu miastach organizujemy konferencje prasowe wraz z przedsiębiorcami z branż gastronomicznej, sportowej i turystycznej, dobijanymi przez rząd”.

Przykładowe grafiki umieszczane na profilu Fb Konfederacji:

 

 

os 14.01.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również