Kamery live
prognoza pogody

Jazdę skradzionym samochodem zakończył dachowaniem pojazdu

24 grudnia 2020 13:24

21 grudnia br. na terenie powiatu nowosądeckiego, 38-letni mężczyzna ukradł mitsubishi. Podczas jazdy w nocy po godzinie 3, w miejscowości Kluszkowce stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę ochronną i pojazd dachował. Za kradzież grozi mu teraz kara od 3 miesięcy nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Jazdę skradzionym samochodem zakończył dachowaniem pojazdu

Słysząc huk, na ratunek ruszył jeden z okolicznych mieszkańców. Kiedy dotarł na miejsce w samochodzie nie było nikogo. Dopiero po chwili usłyszał z zarośli głos mężczyzny. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe.

38-latek kierujący pojazdem był ranny, został przewieziony do szpitala. Po dokonanych przez policjantów sprawdzeniach okazało się, że poszkodowany nie posiadał prawa jazdy, a mitsubishi zostało skradzione dzień wcześniej na terenie powiatu nowosądeckiego. Pojazd został zabezpieczony.

Następnego dnia, 38-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu kara od 3 miesięcy nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

os 24.12.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również