Kamery live
prognoza pogody

Jarmark Bożonarodzeniowy w Nowym Targu – miejsce, gdzie magia świąt łączy się z tradycją

11 grudnia 2023 09:01

Grudzień to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych zimowych miesięcy. Za oknami śnieg i mróz tworzą niepowtarzalne zimowe krajobrazy, najmłodsi wypatrują Św. Mikołaja, a dorośli szykują się do Świąt Bożego Narodzenia. To również wyjątkowy zimowy miesiąc dla naszego miasta.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Nowym Targu – miejsce, gdzie magia świąt łączy się z tradycją

Od kilku lat właśnie w tym czasie na Rynku w Nowym Targu odbywa się nowotarski Jarmark Bożonarodzeniowy. Również w tym roku nie zapomnieliśmy o tym pięknym zwyczaju, który wspólnie tworzymy.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Nowym Targu to niecodzienne połączenie wielowiekowej tradycji naszego Miasta i rodzinnego wymiaru zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Coroczny sukces wydarzenia zawdzięczamy uwadze, którą poświęcamy wystawcom. To ich obecność tworzy niepowtarzalny klimat nowotarskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Tradycyjnie nie zabraknie rękodzieła, lokalnych przysmaków i różnorodnych regionalnych wyrobów. Dewizą naszego jarmarku jest rodzinna i świąteczna atmosfera, dlatego staraliśmy się przygotować możliwie jak najwięcej atrakcji dla najmłodszych mieszkańców naszego Miasta.

Na dzieci odwiedzające nasz Jarmark Bożonarodzeniowy będzie czekał Św. Mikołaj z zaprzęgiem reniferów i przesympatyczne alpaki. Oczywiście nie zabraknie wspólnych życzeń, łamania opłatkiem i śpiewania kolęd.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Nowym Targu to prawdziwy festiwal wspólnych spotkań, uśmiechów i pozytywnych emocji, okraszony naszą piękną i niepowtarzalną handlowo-góralską tradycją. Nie możemy zapomnieć o najważniejszym, naszym Jarmarkowym kalendarzu.

Wydarzenie rozpocznie się 15 i potrwa do 22 grudnia. W tych dniach wystawcy będą na Państwa czekać od 10:00 do 18:00.

Urząd Miasta Nowy Targ

ag 11.12.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również