Kamery live
prognoza pogody

Jacek Szopiński dyrektorem sportowym MMKS Podhala Nowy Targ

Po kilku latach przerwy do nowotarskiego hokeja wraca Jacek Szopiński. W sezonie 2020/2021 będzie on dzielił funkcję trenera jednej z grup młodzieżowych z rolą dyrektora sportowego Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego Podhale.

Jacek Szopiński dyrektorem sportowym MMKS Podhala Nowy Targ

W ostatnich latach Szopiński był trenerem Orlika Opole i Naprzodu Janów. Przez jakiś czas pracował jako asystent selekcjonera reprezentacji Polski. Teraz – po 7 latach wraca do Nowego Targu.

Dużo pracy przede mną, przede wszystkim w kwestii szkolenia – zapowiada Szopiński – Podhale zawsze było kuźnią hokejowych talentów, do którego równały inne kluby. Ostatnimi czasy ta pozycja mocno została jednak zachwiana. Gdzieś zboczyliśmy z drogi, którą zawsze podążaliśmy. Teraz trzeba zrobić wszystko by wrócić na te właściwe tory. Nie jest to łatwy proces. Wymaga czasu, ale w dalszej perspektywie mam nadzieję, że przyniesie oczekiwane efekty i znów Nowy Targ będzie centralnym miejsce na mapie młodzieżowych klubów sportowych w naszym kraju – podkreśla znakomity przed laty zawodnik, wielokrotny reprezentant Polski, czterokrotny Mistrz Polski z Podhalem.

Maciej Zubek 01.08.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Tatuś 12:41 01.08.2020

Czy to co zmieni czy takie dziwne roszady trenerskie wniosą coś dla uzdrowienia nowotarskiego czy po czterech latach rządów Zdziska jest szał mamy olimpijczyków klasy sportowe po 20 dzieci z każdego rocznika chyba nie i dyrektor sportowy nic tu nie zmieni to tylko poprawa wizerunku Jacek jest słodki i bezdecyzyjny będzie robił to co mu Zdzisio z Tomkiem rozkażą .

Zobacz również