Kamery live
prognoza pogody

Jabłonka: pijany jeździł quadem po stacji benzynowej

8 listopada 2021 12:53

34-letni mieszkaniec gminy Jabłonka bez uprawnień i pod wpływem alkoholu jeździł quadem po stacji benzynowej.

Jabłonka: pijany jeździł quadem po stacji benzynowej

W niedzielę po godzinie 15, policjanci z miejscowego komisariatu otrzymali zgłoszenie o pijanym mężczyźnie jeżdżącym quadem po stacji benzynowej w Jabłonce. Kiedy policjanci dotarli na miejsce,  kierowca quada na widok radiowozu próbował ominąć stojące pojazdy i odjechać.

Funkcjonariusze natychmiast zajechali mu drogę, uniemożliwiając dalszą jazdę i wyjęli ze stacyjki kluczyki. Kierowcą okazał się 34-letni mieszkaniec gminy Jabłonka. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania i był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile. Ponadto quad nie był dopuszczony do poruszania się po drogach publicznych.

Ostrowsko: siekierą wybił szyby w oknach

Dodatkowo 34-latek podczas swojej szaleńczej jazdy uszkodził jeden z zaparkowanych pojazdów. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi wysoka grzywna, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.  

Ostrowsko: siekierą wybił szyby w oknach

 

os 08.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również