Kamery live
prognoza pogody

IKEA otworzyła w Zakopanem punkt odbioru zamówień

12 kwietnia 2021 15:36

IKEA uruchomiła w Zakopanem drugi na Podhalu mobilny punkt odbioru zamówień. Od 12 kwietnia wszystkie produkty z asortymentu szwedzkiej sieci można odbierać osobiście na parkingu centrum handlowego Szymonek.

IKEA otworzyła w Zakopanem punkt odbioru zamówień

Nowo otwarty Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Zakopanem umożliwia mieszkańcom regionu łatwiejszy dostęp do produktów sklepu. Zamówienia można składać na stronie IKEA.pl lub poprzez aplikację mobilną sieci. Koszt dostawy do punktu jest stały i wynosi 29 zł, bez względu na to czy kupimy biurko, czy komplet mebli do salonu. W celu zrealizowania zamówienia wystarczy podać kod pocztowy właściwy miejscu zamieszkania.

Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Zakopanem działa przy centrum handlowym Szymonek (ul. Chyców Potok 26). Otwarty jest w poniedziałki i piątki w godz. 16:00 – 19:00. To drugi taki punkt na Podhalu. W grudniu 2020 roku IKEA otworzyła punkt odbioru zamówień w Nowym Targu przy ulicy Ludźmierskiej 26a.

informacja prasowa 

os 12.04.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również