Kamery live
prognoza pogody

I Nowotarskie Ptakoliczenie

11 lutego 2019 19:45

I Nowotarskie Ptakoliczenie, choć może brzmieć poważnie, tak naprawdę przybrało lekką formułę rodzinnego, niedzielnego, poobiedniego spaceru. I takie chyba właśnie było założenie. Daniel Urbaniak, który był organizatorem wydarzenia, serwował uczestnikom barwne opowieści o ptasich zwyczajach, zdradzając też kilka zaskakujących miejsc, w których można spotkać co ciekawsze gatunki.

I Nowotarskie Ptakoliczenie

W edukacyjnym spacerze po Parku Miejskim wzięło udział ok. 30 uczestników, w dużej mierze – dzieci i ich opiekunów. Zaopatrzeni w lornetki, aparaty fotograficzne, notatniki – obserwowali, słuchali, dokarmiali i pilnie notowali. Większość już nie może doczekać się kolejnego spotkania z “Panem Sową” – miłośnikiem przyrody, który niestrudzenie przekazuje tę miłość dalej i dalej. 

“Fantastyczna lekcja przyrody”, “Duża frajda dla dzieci”, “Już nie możemy się doczekać” – tak wydarzenie podsumowywali sami uczestnicy.

Kolejny spacer zaplanowano na pierwszą niedzielę marca w Borze Kombinackim. 

/os

os 11.02.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również