Kamery live
prognoza pogody

Hotel ibis Styles – otwarty już latem tego roku (video)

14 marca 2019 17:39
Wyciszenie Włącz dźwięk

Już na sierpień tego roku zaplanowane jest otwarcie nowego hotelu w rejonie dworca kolejowego w Nowym Targu. Funkcjonujący pod brandem ibis Styles hotel, poza 106 pokojami hotelowymi, barem i restauracją będzie miał w ofercie ponad 400 m2 powierzchni konferencyjno -bankietowej oraz ogólnodostępną strefę wellness z basenem rekreacyjnym, 4 rodzajami saun i jacuzzi. Aktualnie inwestycja jest na etapie prac instalacyjnych i wykańczania wnętrz, których motywem przewodnim ma być …górski szlak.

-Nasze miasto, nasz Nowy Targ nie ma jeszcze takiego hotelu. Uważam, że  będzie on szansą na rozwój turystyki i skorzysta z tego nie tylko miejsce, nie tylko obiekt-hotel, ale również miasto – przekonuje Michał Rubiś, dyrektor hotelu ibis Styles Nowy Targ. 

Koncepcja na wystrój wnętrz hotelu nawiązuje do wyjątkowego położenia Nowego Targu, jako miasta, które stanowi świetną bazę wypadową w różne pasma górskie, parki narodowe, urokliwe zakątki Spisza, Podhala i Orawy. Każde piętro będzie tu nawiązywać stylistycznie otaczających Nowy Targ gór: Gorców, Pienin i Tatr. 

sala bankietowa

W przestrzeni wspólnej oraz w pokojach znajdą się nie tylko kolory czy elementy związane z podhalańskim folklorem, jak parzenica, krokus, szarotka, czy motyw owieczki, ale też inspirujące hasła oraz maksymy związane z tematyką górską. W elementach wykończenia pojawi się też drewno, jako materiał charakterystyczny dla regionu, a motywy strzałek – symboli charakterystycznych dla górskiego szlaku będą podstawą informacji wizualnej prowadzącej gości po wnętrzach hotelu. Wszystko utrzymane będzie jednak w nowoczesnym stylu – zarówno elementy krajobrazu, jak i folkloru góralskiego przetransponowane zostaną na nowoczesną, lekko humorystyczną formę. 

Tu już za kilka miesięcy będzie strefa wellness.

Już z końcem tygodnia rusza proces rekrutacyjny na wolne miejsca pracy. W pierwszej fazie funkcjonowania obiektu planuje się zatrudnienie 25 osób różnych profesji (recepcjoniści, dział techniczny, obsługa kuchni i strefy wellness, pokojowe, dział marketingu, sprzedaży i rezerwacji).

Przy dworcu PKP – rośnie Ibis z basenem

Ogromnym atutem hotelu będzie jego lokalizacja tuż przy dworcu kolejowym, z szybkim połączeniem kolejowym z Zakopanem, a w niedalekiej przyszłości również z Krakowem. Hotel otwarty ma być otwarty na każdy rodzaj klientów – turystów, rodziny, klientów biznesowych, jak i – z racji położenia przy stadionie – na grupy sportowe. Będzie otwarty również na mieszkańców miasta i najbliższych okolic – będzie miał ogólnodostępny bar, basen i strefę wellness. 

Sala śniadań – wizualizacja

Do dyspozycji gości będą dwie sale konferencyjne z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Sala bankietowa przystosowana będzie do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, z możliwością podziału na dwie części za pomocą ścianki modułowej. Jednorazowo będzie mogła pomieścić 350-400 osób. Do dyspozycji gości będzie też otoczone roślinnością “zielone patio”.

Już pojawiają się pierwsze zapytania o rezerwację.

/os

ibis Styles Nowy Targ – otwarcie hotelu już latem tego roku!

os 14.03.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również