Kamery live
prognoza pogody

Holenderska sieć Action otworzyła swój pierwszy sklep na Podhalu

18 marca 2021 11:27

W dniu dzisiejszym w Nowym Targu otwarty został pierwszy na Podhalu sklep należący do holenderskiej sieci dyskontów niespożywczych Action. Market znajduje się w centrum handlowym Stopiak, przy ul. Ludźmierskiej. 

 

Holenderska sieć Action otworzyła swój pierwszy sklep na Podhalu

– Debiut w Nowym Targu to dla nas ważne wydarzenie. Otwierając tu sklep, wprowadzamy markę Action na Podhale. Ponadto Nowy Targ to najbardziej wysunięte na południe Polski miasto, w którym rozpoczynamy działalność, bardzo lubiane przez mieszkańców nie tylko regionu, ale także Słowacji. Chcąc być blisko potencjalnych klientów, wybraliśmy popularne, łatwo dostępne miejsce zakupów. Zadbaliśmy przy tym w sposób szczególny o bezpieczeństwo – sklep został wyposażony w środki dezynfekujące i ekrany ochronne przy kasach, a szerokie alejki oraz oznaczenia na podłodze pomagają zachować odpowiedni dystans – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Sklep Action w Nowym Targu zajmuje powierzchnię około 1100 m2. Klienci mogą tu robić zakupy od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. 

Action oferuje szeroki asortyment artykułów codziennego użytku oraz produktów sezonowych. Na klientów czeka ponad 6000 produktów z aż 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel. Action oferuje wiele różnych marek, zarówno tych znanych, jak i własnych. 

Tym, co  wyróżnia holenderską markę, jest element niespodzianki, wynikający z tego, że 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów. 

Action to szybko rozwijająca się międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych z 1700 sklepami w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii, Polsce i w Czechach. We wszystkich krajach zapewnia pracę ponad 50 000 osób, z czego 41 000 jest zatrudnionych bezpośrednio przez Action. W 2019 roku całkowita sprzedaż netto wyniosła 5,1 mld euro.  

informacja prasowa

os 18.03.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również