Kamery live
prognoza pogody

Hokejowa “święta wojna” w Nowym Targu (LIVE)

13 października 2017 10:15
Wyciszenie Włącz dźwięk

Dzisiaj w Nowym Targ kolejne hokejowe emocje. "Szarotki" we własnej hali podejmują Unię Oświęcim. Od wielu lat rywalizacjach tych drużyn elektryzuje ich kibiców. Portal nowytarg24.tv tradycyjnie przeprowadzi bezpośrednią internetową relację z tego spotkania. Początek godzina 17.50 

Oba zespoły sąsiadują w tabeli. Górale (5. miejsce), mają o trzy punkty więcej od oświęcimian.

W Podhalu na trenerską ławkę wraca Marek Ziętara, który z powodów osobistych opuścił ostatnie dwa ligowe spotkania. Szkoleniowiec „Szarotek” podkreśla wagę dzisiejszego spotkania.

Bardzo zależy nam na zwycięstwie w tym spotkaniu. Każda strata punktów w kontekście walki o górną połówkę tabeli może być bardzo kosztowna. Na pewno czeka nas ciężka przeprawa. Unia ostatnimi wynikami pokazuje, że jest w niezłej dyspozycji, ale my patrzymy na siebie. Musimy wyjść na to spotkanie przede wszystkim mentalnie przygotowani – podkreśla opiekun „Szarotek”, którego cieszy powrót do zespołu Filipa Wielkiewicza.

Z powodu przeziębienia nie zagrał w meczach z Orlikiem Opole i JKH Jastrzębie. Niestety, są też i niedobre wieści. Problemy zdrowotne ma Mateusz Wo­jdyła, który na pewno nie wystąpi ani dzisiaj, ani w niedzielę przeciwko drużynie Tauron GKS Katowice. W obu tych meczach zabraknie również Przemysława Michalskiego (uraz barku) oraz Alexisa Svitaca (dochodzi do siebie po wstrząsie mózgu). – Kontuzje jednych to zawsze szansa dla drugich. Do składu wskoczą Patryk Wsół, Jakub Wolski i Rafał Podlipni. Wierzę, że podołają swoim zadaniom – przekonuje Ziętara. 

 

 

NT24TV 13.10.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również