Kamery live
prognoza pogody

Hokej. Podhale – Olik (LIVE)

27 stycznia 2017 12:52
Wyciszenie Włącz dźwięk

Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ grają dzisiaj na własnym lodowisku z Orlikiem Opole. To będzie ostatnie spotkanie piątej rundy sezonu zasadniczego. O 17:50 rozpocznie się z kolei na naszym p;portalu bezpośrednia internetowa relacja z tego spotkania. 

Analizując dotychczasowe bezpośrednie mecze tych drużyn, spodziewać się dzisiaj należy bardzo zaciętego pojedynku. Bilans tych potyczek wypada remisowo. Pierwsze dwa mecze zakończyły się zwycięstwem Orlika (3:1 w Opolu i 4:3 w Nowym Targu), w dwóch kolejnych górą byli nowotarżanie (4:3 w Nowym Targu i 3:2 w Opolu). 

Jeżeli chodzi o sytuację w tabeli obu drużyn to bardziej zdeterminowani powinni być opolanie, którzy aktualnie zajmują miejsce piąte, ale do czwartej w tabeli Polonii Bytom tracą tylko punkt. Nowotarżanom nic już nie odbierze z kolei miejsca trzeciego, a szansę na doścignięcie prowadzącej dwójki: Cracovii i GKS Tychy są już tylko matematyczne.

Determinacji i nam nie zabraknie. Jest wiele powodów by wypaść dobrze w tym meczu – podkreśla trener Podhala, Marek Rączka  – To dla nas ostatni moment by przed play-off doszlifować pewne elementy, wypróbować nowe warianty. Każdy dobry występ zawsze buduję atmosferę w drużynie  Nie biorę pod uwagę by zawodnicy nie dali z siebie tu procent. Zresztą każdy z nich świadom jest tego, że konkurencja w zespole jest duża i tak naprawdę na wielu pozycjach wciąż trwa rywalizacja o grę w tych najważniejszych momentach sezonu – zaznacza opiekun „Szarotek”. 

NT24TV 27.01.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również