Kamery live
prognoza pogody

Hitowy pojedynek zawodnika NKSW Hoły Team w Polsacie. Poszukiwany sponsor strategiczny

1 kwietnia 2019 17:34

Dwaj czołowi zawodnicy NKSW Hoły Team – Adam Abood Al Hassani  i Łukasz Brzeski – podpisali kontrakty na walki dla najlepszych polskich federacji. Starcia, na które Łukasz Brzeski podpisał kontrakt, będą transmitowane przez kanał główny Polsatu. -Przy okazji mamy mały apel do naszych przedsiębiorców. Szukamy sponsora strategicznego na te walki dla Łukasza – apeluje Wojciech Hoły. 

Hitowy pojedynek zawodnika NKSW Hoły Team w Polsacie. Poszukiwany sponsor strategiczny

Adam Abood Al Hassani już 26 kwietnia zawalczy podczas gali federacji DSF z bardzo wymagającym przeciwnikiem, o którym na razie nie można napisać nic więcej. Gala transmitowana będzie przez TVP Sport.

-Zakontraktowana w wadze -95kg , formuła K1, 3*3min –  podaje szczegóły Wojciech Hoły – Drugi nasz superciężki  podopieczny Łukasz Brzeski podpisał kontrakt na trzy walki z federacją Babilon MMA.

Pierwszy pojedynek, Łukasz Brzeski stoczy 11 maja i w walce wieczoru spotka się z legendą polskiego MMA, weteranem tej dyscypliny, niezwykle trudnym i niebezpiecznym przeciwnikiem, Michałem Kitą.

-Kita to “górna półka” dlatego mamy nadzieję że wszystko ułoży się zgodnie z planem i Brzeski po wygraniu tego starcia wyląduje na bardzo wysokim miejscu w rankingu, co otworzy mu kolejne furtki do wielkich pojedynków.

To starcie, podobnie jak pozostałe, na które Brzeski podpisał kontrakt, będzie transmitowane przez kanał główny Polsatu.

-Przy okazji mamy mały apel do naszych przedsiębiorców. Szukamy sponsora strategicznego na te walki dla Łukasza – apeluje Wojciech Hoły. 

mat. nadesłane

/os

os 01.04.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również