Kamery live
prognoza pogody

Hala pneumatyczna, “Jezus na lodowisku” i szkolenia z pierwszej pomocy – znamy wyniki BO 2018

10 listopada 2017 13:28

Urząd Miasta opublikował listę zadań przyjętych do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018. 

Hala pneumatyczna,

Pod głosowanie, które trwało od 13 do 31 października, poddano 30 zadań, w tym: 14 zadań w okręgu ogólnomiejskim i 16 w okręgach lokalnych.

Mieszkańcy mogli dokonać wyboru na kartach do głosowania lub w systemie elektronicznym. W głosowaniu oddano 6335 ważnych kart, z czego 60% w wersji papierowej. 130 kart (2%) zostało uznanych za nieważne z powodu: dwukrotnego głosowania w tym samym okręgu lub w różnych okręgach (lokalnych), imię i nazwisko lub numer PESEL wpisane na karcie były nieczytelne lub informacje te nie zostały wpisane, przyznano więcej niż 3 punkty, braku podpisu głosującego.

W okręgu ogólnomiejskim zwyciężył projekt zakupy boiska pneumatycznego dla Szkoły Podstawowej nr 2, zdobywając 3611 punktów; drugie miejsce zajął projekt “Ucz się ucz, bo nauka to do życia klucz” – bezpłatne szkolenia z pierwszej pomocy dla mieszkańców miasta oraz zakup sprzętu dla GOPR i OSP (2942 punkty), natomiast trzecie – wydarzenie ewangelizacyjne „Jezus na Lodowisku” (1164 punkty).

W okręgach lokalnych zwyciężyły kolejno: zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom w wieku przedszkolnym poprzez modernizację drogi dojazdowej i placu przed Przedszkolem nr 2, modernizacja ogrodu przy budynku Przedszkola nr 4, rozbudowa systemu monitoringu miejskiego w celu zwiększenia bezpieczeństwa na obszarach osiedli mieszkaniowych w Nowym Targu, remont chodników przy ul. Józefczaka i modernizacja boiska do hokeja przy SP nr 11.

Pełna lista projektów przyjętych do realizacji oraz lista rankingowa znajdują się tutaj.

NT24TV 10.11.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również