Kamery live
prognoza pogody

Hala „Gorce” z umową na projekt przebudowy części hotelowej

2 marca 2018 09:16

Pierwszym działaniem Krzysztofa Łapsy na stanowisku dyrektora Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji było podpisanie umowy na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy części hotelowej Miejskiej Hali Sportowej „Gorce”.

Hala „Gorce” z umową na projekt przebudowy części hotelowej

 

Umowa została podpisana z wybraną w konkursie ofert Pracownią Projektową ABC Bożena Nosiła z Zabrza. Przewidywany termin ukończenia projektu jest 5-miesięczny. Dokumentacja będzie dotyczyła przebudowy i podniesienia standardu pokoi hotelowych z łazienkami oraz infrastrukturą towarzyszącą. Służy to przywróceniu do użytkowania kilkunastu w tej chwili nieczynnych pomieszczeń, z myślą przede wszystkim o zakwaterowaniu sportowców uczestniczących w zgrupowaniach i o możliwych do uzyskania przychodach z wynajmu pokoi.

Wcześniej, w pracowni projektowej Anety Winiarskiej, powstała koncepcja przebudowy część hotelowej w „Gorcach” i na niej będzie bazować zlecona teraz dokumentacja.

os 02.03.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również