Kamery live
prognoza pogody

Grzegorz Hajnos trenerem pierwszej drużyny NKP Podhala Nowy Targ

28 czerwca 2022 23:30

Zastąpił ona na tym stanowisku Szymona Grabowskiego, z którym po zakończonym sezonie 2021/2022 nie przedłużono umowy.

Grzegorz Hajnos trenerem pierwszej drużyny NKP Podhala Nowy Targ

Hajnos wiosną pełnił w klubie z Nowego Targu rolę trenera drużyny do lat 19, z którą występował w rozgrywkach Ligi Makroregionalnej. Wcześniej z sukcesami prowadził m.in. Lubań Maniowy.

Funkcja pierwszego szkoleniowca zespołu Podhala nie jest też czymś nowym dla Hajnosa. Pełnił już tę rolę w końcówce sezonu 2016/2017, kiedy przejął drużynę po zwolnionym Dariuszu Sieklińskim. Wówczas prowadził zespół w pięciu meczach ligowych oraz trzech pucharowych a drużyna pod jego wodzą wywalczyła Puchar Polski na szczeblu MZPN Kraków.

– Jak odszedłem z klubu parę lat temu, ówczesny zarząd zapewniał mnie że to tylko wypożyczenie i że kiedyś na pewno wrócę do Podhala jako pierwszy szkoleniowiec. Te słowa się spełniły. Bardzo się z tego powodu cieszę – podkreślił Hajnos.

– Cieszę się, że zarząd jednogłośnie opowiedział się za trenerem Hajnosem. Jego osoba jest gwarancją ideologii budowania klubu w oparciu o wychowanków i jesteśmy przekonani, że jego praca przyniesie wiele korzyści nie tylko dla naszego klubu, ale całej naszej piłki regionalnej – przekonuje prezes NKP Podhale, Michał Rubiś.

mat. prasowy

os 28.06.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również