Kamery live
prognoza pogody

Gratulacje od komendanta dla seniorki z Nowego Targu

31 stycznia 2024 09:17

List gratulacyjny, podziękowania i bukiet kwiatów otrzymała z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu pani Marianna. Dzięki postawie kobiety i wsparciu jej syna udało się zatrzymać oszusta wyłudzającego pieniądze metodą „na policjanta”.

Gratulacje od komendanta dla seniorki z Nowego Targu

30 stycznia br. Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu inspektor Grzegorz Wyskiel spotkał się z 80-letnią mieszkanką Nowego Targu, dzięki której zatrzymany został oszust wyłudzający pieniądze metodą „na policjanta”.

– 16 stycznia br. Pani Marianna nie uwierzyła oszustom podającym się za funkcjonariuszy Policji i zamiast pieniędzy do reklamówki włożyła pocięte gazety. Dzięki postawie kobiety, wsparciu jej syna i współpracy z nowotarskimi policjantami „odbierak” został zatrzymany i trafił do zakładu karnego – informuje podkom. Dorota Garbacz, rzeczniczka nowotarskiej policji.

Podczas spotkania komendant wręczył seniorce list gratulacyjny, podziękowania i bukiet kwiatów.

– Komendant podkreślił, że postawa 80-letniej nowotarżanki,  jej czujność i odwaga  zasługują na  pełne uznanie i wyróżnienie. Wręczając kwiaty i podziękowania inspektor Grzegorz Wyskiel wyraził swoją wdzięczność, życząc jednocześnie Pani Mariannie wszelkiej pomyślności. Komendant za wsparcie swojej mamy i zdecydowane działanie, podziękował również obecnemu na spotkaniu synowi seniorki – podsumowuje podkom. Dorota Garbacz.

Fot. KPP Nowy Targ

 

ag 31.01.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
egzo 18:50 31.01.2024

Brawo!

Zobacz również