Kamery live
prognoza pogody

Gratka dla miłośników współczesnej muzyki. RMF MAXX pojawi się na Podhalu

21 lutego 2024 10:19

W ramach zimowej serii eventów „Ferie na MAXXa” radio RMF MAXX odwiedzi Czarną Górę, tuż obok Bukowiny i Białki Tatrzańskiej. W najbliższą sobotę 24 lutego radiową ekipę z licznymi atrakcjami dla mieszkańców i turystów będzie można spotkać na stoku Koziniec-Ski.

Gratka dla miłośników współczesnej muzyki. RMF MAXX pojawi się na Podhalu

Na stoku Koziniec-Ski radiową ekipę będzie można spotkać już od samego rana. Dla wszystkich wielbicieli zimowego szaleństwa stacja przygotowała pizzowóz z darmową pizzą, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, gadżety z logo radia, a radiowy DJ rozkręci gorącą atmosferę, zapewniając świetną muzykę.

Na żywo relacje na antenie stacji ze wszystkich wydarzeń na stoku zdawać będą prezenterzy stacji, dzięki czemu każdy będzie mógł zobaczyć od kuchni, jak powstaje program radiowy.

Wieczorem RMF MAXX odwiedzi jednego ze słuchaczy z regionu, dostarczając darmowe pizze na zgłoszoną przez niego imprezę.

W ramach akcji „Ferie na MAXXa” RMF MAXX odwiedziło w ciągu kolejnych sobót siedem stoków narciarskich, oprócz Koziniec-Ski także Beskid Spytkowice, Myślenice Arena Ski, Kasina Ski, Jaworzyna Krynicka, Szwajcaria Bałtowska i Słotwiny Arena.

/źródło: RMF/

redakcja 21.02.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również