Kamery live
prognoza pogody

Graffiti “Szlak Nowotarskiej Owcy”

Prawdziwe graffiti w ramach wakacyjnych warsztatów? Takie rzeczy tylko w Nowym Targu! W ramach zorganizowanych przez MOK “Wakacji w mieście” odbyły się zajęcia, których efektem jest prawdziwe graffiti, jakie powstało na ścianie jednego z miejskich budynków. To pomysł na ciekawe, artystyczne zajęcia dla młodzieży, a jednocześnie – na ubarwienie publicznej przestrzeni miasta. 

 

 

Graffiti

Graffiti podczas warsztatów wykonały Martyna Gąsiorek i Gabriela Lach, pod okiem instruktora Gabriela Wolskiego.

Przed czasem zakończyliśmy warsztaty Graffiti. Tak to jest jak zabierze się za robotę pracowita brygada💪 Efekt pracy widoczny na zdjęciach. Postanowiliśmy, że jeśli władze miasta udostępnią nam jeszcze jakieś metry kwadratowe na terenie Miasta chętnie pójdziemy szlakiem kolejnych owiec:) Może zachęcimy tym samy kolejne osoby do wzięcia udziału w akcji malowania i rozweselania naszej przestrzeni publicznej. Bardzo dziękujemy Martynie Gąsiorek i Gabrieli Lach za udział w warsztatach i miłe towarzystwo podczas pracy – czytamy na Facebooku MOK-u. 

fot. MOK Nowy Targ https://www.facebook.com/moknowytarg/

 

os 03.07.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
kozioł 09:34 06.07.2020

fajne tylko ta owca żeby była bardziej podobna do tej nowotarskiej w kapeluszu

Zobacz również