nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Głosuj na MMKS Podhale!

Do 31 października klienci sklepów Tesco będą decydować jaka inicjatywa prospołeczna powinna otrzymać dofinansowanie w programie „Decydujesz, pomagamy”. W naszym mikroregionie głosować można na Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Podhale Nowy Targ lub Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie.

Gra toczy się grant w wysokości 5000 zł na realizację swojego pomysłu. Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Podhale Nowy Targ, który kształci młodzież we wszystkich grupach wiekowych w dyscyplinie hokej na lodzie, środki z grantu przeznaczy na zakup sprzętu dla najmłodszych adeptów.

Projekty biorące udział w akcji, muszą dotyczyć takich spraw jak: edukacja, promocja zdrowego stylu życia, rewitalizacja przestrzeni miejskich, czy aktywizacja osób starszych. W sumie do 125 różnych organizacji z terenu całej Polski trafią granty o łącznej wartości 650 tys. zł.

Z poprzednich środków pieniężnych pomagamy.tesco.pl jakie otrzymał  klub MMKS-Podhale zostały zakupione sprzęty hokejowe: kaski hokejowe, spodenki, bodyczki dla najmłodszych dzieciaków, za łączną sumę 5 tys złotych.

Głos można oddać w sklepach Tesco w Nowym Targu i Zakopanem.

Dziękujemy firmie Tesco za okazałą pomoc – nasze dzieciaki, rodzice i kibice odwdzięczą się firmie Tesco zakupami. – czytamy na stronie klubu. 

0 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna