Kamery live
prognoza pogody

Głosuj na MMKS Podhale!

7 października 2017 20:30

Do 31 października klienci sklepów Tesco będą decydować jaka inicjatywa prospołeczna powinna otrzymać dofinansowanie w programie „Decydujesz, pomagamy”. W naszym mikroregionie głosować można na Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Podhale Nowy Targ lub Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie.

Głosuj na MMKS Podhale!

Gra toczy się grant w wysokości 5000 zł na realizację swojego pomysłu. Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Podhale Nowy Targ, który kształci młodzież we wszystkich grupach wiekowych w dyscyplinie hokej na lodzie, środki z grantu przeznaczy na zakup sprzętu dla najmłodszych adeptów.

Projekty biorące udział w akcji, muszą dotyczyć takich spraw jak: edukacja, promocja zdrowego stylu życia, rewitalizacja przestrzeni miejskich, czy aktywizacja osób starszych. W sumie do 125 różnych organizacji z terenu całej Polski trafią granty o łącznej wartości 650 tys. zł.

Z poprzednich środków pieniężnych pomagamy.tesco.pl jakie otrzymał  klub MMKS-Podhale zostały zakupione sprzęty hokejowe: kaski hokejowe, spodenki, bodyczki dla najmłodszych dzieciaków, za łączną sumę 5 tys złotych.

Głos można oddać w sklepach Tesco w Nowym Targu i Zakopanem.

Dziękujemy firmie Tesco za okazałą pomoc – nasze dzieciaki, rodzice i kibice odwdzięczą się firmie Tesco zakupami. – czytamy na stronie klubu. 

NT24TV 07.10.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również