Kamery live
prognoza pogody

Food Trucki powracają do Nowego Targu! Przed nami trzydniowy zlot

30 czerwca 2022 13:20

Już jutro na płytę rynku powrócą food trucki. To kolejny już zlot tego typu organizowany w Nowym Targu przez Gorilla Events. O tym, jakiej kuchni możemy spodziewać się w ciągu trzech najbliższych dni w Stolicy Podhala, skąd bierze się moda na street food oraz jakie inne atrakcje będą towarzyszyć wydarzeniu –  mówi Paweł Węglarski z Gorilla Events. 

Food Trucki powracają do Nowego Targu! Przed nami trzydniowy zlot

fot. arch. nowytarg24.tv

Przed nami trzydniowy zlot food trucków w Nowym Targu, który trwał będzie od 1 do 3 lipca 2022. Tym razem przyjadą do Państwa food trucki z całej Polski serwujące kuchnię z różnych zakątków świata. Będą hot dogi amerykańsko-azjatyckie, kuchnia grecka, meksykańska czy azjatycka. W jednym miejscu, z szerokim wachlarzem wyboru, przez trzy dni wzbogacimy kubki smakowe i doświadczymy tego co kochamy, czyli pysznego jedzenia. Coś dla siebie znajdą u nas również wegetarianie i weganie. W ofercie znajdą się nawet frytki bezglutenowe.

Moda na food trucki jest dzisiaj czymś bezdyskusyjnym. Ludzie lubią dobrze zjeść, a na naszych zlotach jakość zawsze wygrywa. Stawiamy również na dużą różnorodność, dzięki czemu goście mogą spróbować wielu rzeczy w jednym miejscu. Fast food często mylony jest ze street foodem. My reprezentujemy tę drugą kategorię. Jej ważnym elementem jest przygotowywanie dań na świeżo i ze świeżych składników. Bazujemy na lokalnych dostawcach, nie mrozimy, nie odgrzewamy ponownie. Jedzenie robimy na oczach naszych klientów.

Nasi ,,foodtruckowcy” to ludzie, którzy kochają gotować i pewnego dnia stwierdzili, że otworzą własne food trucki. To osoby z doświadczeniem gastronomicznym, często po szkołach z wykształceniem kierunkowym. Wśród nich są również laicy, którzy rzucili się na głęboką wodę, sprostali wyzwaniu i stali się kucharzami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dobrego jedzenia. Zapraszamy również najmłodszych, bo specjalnie dla nich przygotowaliśmy strefę rozrywki, w której nie zabraknie także atrakcji wodnych. Mamy także swój browar – piwo raciborskie, strefy siedząca i chill z dobrą muzyką.

Impreza odbędzie się na rynku w Nowym Targu. W piątek food trucki zaserwują swoją kuchnię od 16:00 do 22:00 lub do ostatniego klienta, w sobotę od godziny 12:00 do 22:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00.

/mat. sponsorowany/

os 30.06.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również