Kamery live
prognoza pogody

Firma z Szaflar zajmie się bieżącymi remontami ulic i chodników na ternie miasta

27 marca 2017 20:57

Na bieżące remonty ulic, chodników, placów, mostów i przepustów na terenie miasta Nowy Targ w 2017 roku miasto przeznaczy ponad 923 tysiące złotych. Wykonawcą będzie FHU "Kal-Trans" z Szaflar. 

Firma z Szaflar zajmie się bieżącymi remontami ulic i chodników na ternie miasta

W ogłoszonym przetargu zostały złożone łącznie trzy oferty, również przez firmy z Cichego i Nowego Targu, jednak to oferta firmy z Szaflar okazała się najkorzystniejsza. Koszt realizacji bieżących remontów miasto oszacowało wstępnie na 800 tys. złotych. Burmistrz Nowego Targu przeznaczył jednak na ten ten dodatkowe środki zabezpieczone w planie budżetowym na 2017 rok. 

Zakres prac obejmuje w szczególności: remont cząstkowy nawierzchni asfaltobetonem z obcinaniem krawędzi i asfaltem lanym bez obcinania krawędzi; przekładki i remonty chodników z płyt chodnikowych i kostki betonowej wraz z uzupełnieniem podbudowy; naprawy mostów i przepustów; remont nawierzchni ulic i chodników na całej szerokości; frezowanie nawierzchni; regenerację nawierzchni emulsją bitumiczną i utrzymanie przez okres pocenia oraz wykonywanie innych czynności niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania sieci drogowej w granicach administracyjnych Miasta Nowy Targ, a niemożliwych do przewidzenia wcześniej.

NT24TV 27.03.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również