PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Finał Pucharu Polski pod Tatrami ! Turniej w Nowym Targu 29 i 30 grudnia 2016r.

13 grudnia 2016 12:36

Drugi rok z rzędu finałowy turniej Pucharu Polski 2016 zostanie rozegrany w Nowym Targu. W półfinałach 29 grudnia zmierzą się GKS Tychy z Tempish Polonią Bytom oraz TatrySki Podhale Nowy Targ z Comarch Cracovią. Dzień później odbędzie się mecz finałowy.

Finał Pucharu Polski pod Tatrami ! Turniej w Nowym Targu 29 i 30 grudnia 2016r.

Tym razem wszystkie cztery kluby wyraziły chęć organizacji Final Four Pucharu Polski. Konkurencja była zatem bardzo duża. Po wnikliwej analizie ofert wybrano tę z Nowego Targu. Ważne było także wskazanie jednego ze sponsorów turnieju.

Bilety będą dostępne w sprzedaży lada dzień. – Jesteśmy przekonani, że okres międzyświąteczny wpłynie na doskonałą frekwencję na trybunach, bo wielu kibiców przyjedzie wypoczywać pod Tatrami – mówi Janusz Wierzbowski, sekretarz generalny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. – Szykuje się prawdziwe święto hokeja, bo o to cenne trofeum zagrają cztery najwyżej klasyfikowane obecnie zespoły. Układ par półfinałowych zapewnia wielkie emocje i nie sposób wskazać faworyta zmagań – dodaje.

źródło: www.pzhl.tv

NT24TV 13.12.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również