Kamery live
prognoza pogody

Finał akcji “Pola Nadziei” 2017 (galeria)

25 maja 2017 12:07

Mimo nieprzychylnej pogody, uczestnicy finału międzynarodowej akcji "Pola Nadziei" nie zawiedli - tłumnie przedefilowali z płyty rynku do budynku MOK, na kilkanaście minut paraliżując ruch w centrum miasta. 

Finał akcji

Głównym celem akcji jest skupienie uwagi na ludziach cierpiących, oczekujących naszego towarzyszenia w trudnym okresie odchodzenia z tego świata. Symbolizuje go towarzyszący akcji jaskrawożółty kolor – ubrań, baloników, trzymanych w dłoniach żonkili – będący także kolorem symbolizującym nadzieję.

Nadzieja – to właśnie słowo-klucz całej akcji, od 2010 roku koordynowanej w Nowym Targu przez Fundację im. Adama Worwy, w szczególności – przez Elżbietę Nowak. 

W wydarzeniu uczestniczyła wiceburmistrz Joanna Iskrzyńska-Steg, wyrażając podziw dla tak dużej frekwencji podczas finału akcji.

To pokazuje, że Nowy Targ nie jest obojętny na niedolę innych ludzi – powiedziała,. Wszystkim uczestnikom towarzyszyła pozytywna energia – choć na zewnątrz deszczowo, to w sercach na pewno było słonecznie. 

 

NT24TV 25.05.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również