Kamery live
prognoza pogody

Finał akcji „Bezpiecznie na Nartach”

22 lutego 2019 12:43

Za nami „grande finale” akcji “Bezpiecznie na nartach”. Pogoda dopisywała podczas wszystkich tegorocznych akcji wyjątkowo. Za każdym razem zapewnione było wszystko, czego profilaktyczne zimowe akcje potrzebują: słońce, śnieg i narciarze.

Finał akcji „Bezpiecznie na Nartach”

-„Bezpiecznie na Nartach” to specyficzna forma nauki. Nie chcemy nudzić zasadami bezpiecznej jazdy na nartach czy snowboardzie. Chcemy zainteresować, rozbawić ale jednocześnie chcemy, by duża dawka wiedzy została z naszymi uczestnikami trochę dłużej niż przez te kilka godzin eventu – tłumaczą ideę akcji organizatorzy – Czy to się udaje? Jesteśmy pewni, że tak!

Świadczą o tym informacje zwrotne, uśmiechy na twarzach. Wszystko co dobre jednak szybko się kończy i za nami ostatni już oficjalny event akcji 2018/2019.

Pożegnanie z uczestnikami akcji odbyło się podczas imprezy organizowanej na stokach GrapaSki w Czarnej Górze. Było jak zawsze dużo słońca, dużo zabawy, dużo profilaktyki. Tradycyjnie były lekcje pierwszej pomocy z Podhale Rescue Team. Były alkogogle, które jak wynika z naszych obserwacji cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród narciarzy i snowboardzistów. Tradycyjnie także podczas akcji “zabrano” wszystkich na mistrzostwa świata w narciarstwie biegowym, dzięki ergometrowi narciarskiemu. Najmłodsi uczestnicy brali udział w licznych animacjach. Nie zabrakło znaków ostrzegawczych oraz ścianki z wesołą animacją. Ok godz. 13.00 odbył się pokaz ratownictwa medycznego. Wszystko prowadzone było w rytm muzyki pod czujnym okiem konferansjera.

Oczywiście nie brakowało konkursów i nagród.

Akcji “Bezpiecznie na nartach” patronuje minister sportu Witold Bańka oraz starosta nowotarski Krzysztof Faber.

Wspólnie dla bezpieczeństwa

www.bezpiecznienanartach.pl

mat. prasowy

/os

 

os 22.02.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również