Kamery live
prognoza pogody

Ferie czas start – nowotarskie wyciągi zapraszają (video)

2 lutego 2017 21:06
Wyciszenie Włącz dźwięk

W Małopolsce trwają ferie zimowe. Gdzie je spędzić, jeśli nie na stokach? Szczególnie, że zima w tym roku jest szczególnie łaskawa, a warunki na narty - wyśmienite. Nowotarskie wyciągi kuszą swoją ofertą. 

W tym samym terminie ferie mają jeszcze cztery inne województwa (wielkopolskie, świętokrzyskie, lubuskie i kujawsko-pomorskie), zatem na tatrzańskich stokach znów może być trochę tłoczno.

Na szczęście mamy miejską alternatywę – dwa świetnie przygotowane, nowotarskie wyciągi Zadział i Długa Polana z pięknie przygotowanymi trasami czekają na “feriowiczów” z miasta i nie tylko. 

Przy okazji warto wspomnieć, że Miasto Nowy Targ już po raz szósty bierze udział w projekcie “Jeżdżę z głową”. Dofinansowany przez Województwo Małopolskie program zakłada naukę jazdy na nartach dla dzieci szkół podstawowych z całego miasta.

Kursy nauki jazdy dla młodych kursantów w ramach programu odbywają się w czasie ferii na dwóch nowotarskich wyciągach (narciarstwo zjazdowe) oraz na trasie biegowej na lotnisku (narty biegowe). Biorą w nich udział dzieci z wszystkich nowotarskich szkół podstawowych.

 

NT24TV 02.02.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również