Kamery live
prognoza pogody

Ewa Szlachtowska doceniona za osiągnięcia sportowe

25 marca 2019 12:41

W dniu 19 marca 2019 r., w Urzędzie Miasta Nowy Targ, Pani Ewa Szlachtowska została doceniona za swoje wybitne osiągnięcia sportowe. Nowotarżanka w bieżącym roku zdobyła wraz ze swoją ekipą brązowy medal podczas Drużynowych Mistrzostw Polski w Kręglach Klasycznych.

Ewa Szlachtowska doceniona za osiągnięcia sportowe

Przygodę ze sportem rozpoczęła blisko 12 lat temu wstępując do Tarnowskiego Stowarzyszenia Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „POGÓRZE” w Tarnowie. Wtedy też zaczęła grać w kręgle klasyczne i w bowling. Od tamtej pory Pani Ewa brała udział w niezliczonych turniejach w całej Polsce.

Gra w kręgle jest dla Niej formą integracji oraz rehabilitacji, każdy kolejny medal motywuje do dalszego działania oraz przekraczania granic. Ciągle w biegu, sport zajmuje Pani Ewie praktycznie cały wolny czas – czynnie uprawia nordic walking, jeździ również na zawody kajakowe. Codziennie udowadnia, że pomimo niepełnosprawności można się cieszyć z każdego dnia.

Serdecznie gratulujemy Pani Ewie sukcesów, optymizmu oraz życzymy dalszego przekraczania granic.

źródło: UM Nowy Targ

os 25.03.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również