Kamery live
prognoza pogody

Elżbieta Łabuz nową Przewodniczącą Nowotarskiej Rady Seniorów

9 listopada 2022 13:13

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miasta Nowy Targ odbyła się I Sesja Nowotarskiej Rady Seniorów, której skład został wybrany podczas wyborów dnia 5 października 2022 r. Nową Przewodniczącą Rady została pani Elżbieta Łabuz. 

Elżbieta Łabuz nową  Przewodniczącą Nowotarskiej Rady Seniorów

W posiedzeniu oprócz Radnych Seniorów udział wzięli Przewodniczący Rady Miasta Grzegorz Luberda, Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta Jan Łapsa, Sekretarz Miasta Zbigniew Strama oraz Naczelnik Wydziału Mieszkańców i Przedsiębiorców Edyta Garb.

Sesja rozpoczęła się o godzinie 10.00 w Sali nr 020 Urzędu Miasta w której udział wzięło dziesięciu z jedenastu radnych seniorów. Pierwsza Sesja Nowotarskiej Rady Seniorów rozpoczęła się od wręczenia radnym seniorom zaświadczeń. Następnie radni spośród swojego grona w głosowaniu tajnym wybrali Przewodniczącego Nowotarskiej Rady Seniorów, Zastępcę oraz Sekretarza.

Przewodniczącą Nowotarskiej Rady Seniorów została Elżbieta Łabuz, jej zastępcą  – Grażyna Burdyn, a sekretarzem – Marian Pastwa. 

Po ogłoszeniu wyników przez Przewodniczącego Rady Miasta Grzegorza Luberdę, dalszą część spotkania poprowadziła nowo wybrana Przewodnicząca Nowotarskiej Rady Seniorów pani Elżbieta Łabuz, która podziękowała wszystkim za obdarzenie jej zaufaniem i zadeklarowała swoją pomoc i aktywny udział w życiu zarówno Rady jak i wszystkich seniorów w mieście.

Po zakończeniu Sesji Radni Seniorzy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

mat. nadesłane – UM Nowy Targ

os 09.11.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również