Kamery live
prognoza pogody

Ekopatrol zachęca mieszkańców ulic Długiej i Kasprowicza do podłączania się do sieci gazowej

Planowana na ten rok przebudowa ulic Kasprowicza i Długiej – na odcinku od ul. Orkana do os. Bereki – to dla ich mieszkańców okazja, by jeszcze przed rozpoczęciem prac podjąć decyzję o podłączeniu się do sieci gazowej. Miejski ekopatrol dodatkowo zachęca mieszkańców tych właśnie ulic do skorzystania z takiej możliwości. 

Ekopatrol zachęca mieszkańców ulic Długiej i Kasprowicza do podłączania się do sieci gazowej

-Nasz ekopatrol uruchomił dodatkowo działania zachęcające, mobilizujące mieszkańców tych dwóch ulic, żeby przyłączyli się do sieci gazowej. Liczymy tutaj na odzew i na to, że mieszkańcy skorzystają z tej możliwości – poinformował burmistrz Nowego Targu, Grzegorz Watycha. 

 

os 20.01.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Góral z Polski 17:09 20.01.2021

Brak slow. Ekopatrol. Cyrk patrolu. Od miesiecy tylko gadanie spacerowanie i pisanie o sydyacji. Tu trzeba dzialac. Normalnue krew Mnie zalewa z nerwow. Urzednicy maja chyba problem ze Soba i swoim podejsciem do pracy. Mieszkancy Nowego Targu. Podziekujcie Burmustrzowi i Radnym za lenistwo i podejscie do pracy. Tylko gadanie pisanie i tak w kolko. Masakra

Zobacz również