PILNE
Kamery live
prognoza pogody

E-sport na szczycie Kotelnicy – podsumowanie

23 lipca 2018 10:15

Przedstawiamy podsumowanie LG HIRO Quersus Wakacyjnego SUPER GAME e-sport na szczycie Kotelnicy Białczańskiej. To wydarzenie e-sportowe w Białce Tatrzańskiej jest najwyżej położonym turniejem w Polsce – rozgrywanym bowiem na 917 m n.p.m. Zmagania przyciągnęły 16 drużyn CS: GO, które rozpoczęły rywalizację w sobotni poranek, przy słonecznej pogodzie. Widoki były fantastyczne, a wywiady prowadzone na tle Tatr nie raz wywoływały wśród oglądających zdziwienie i zachwyt.

E-sport na szczycie Kotelnicy - podsumowanie

Rozgrywki grupowe rozpoczęliśmy po godzinie 11. Mecze były bardzo emocjonujące i wyrównane. Tego samego dnia były również zaplanowane starcia ćwierćfinałowe, których początek przypadł na godzinę 17:00. Rozpoczęła się prawdziwa rywalizacja, nie było taryfy ulgowej, a dla graczy i drużyn liczyło się tylko zwycięstwo. Jednakże, ku naszemu zdziwieniu, wszystkie ćwierćfinały zakończyły się wynikami 2:0.

Półfinały rozegrane były w drugi dzień naszego eventu – niedzielę. Mecze wyłoniły finalistów oraz drużyny, które miały się ze sobą zmierzyć w meczu o trzecie miejsce. Turniej wszedł w najbardziej wyczekiwaną fazę. Pojedynek finałowy trwał ponad 3 godziny, a aby wyłonić zwycięzcę potrzebne były aż trzy mapy, z których każda była bardzo wyrównana.

Wakacyjne SUPER GAME e-sport w Białce Tatrzańskiej to nie tylko zmagania e-sportowe, ale również okazja do odpoczynku, złapania świeżego powietrza i spędzenia czasu w bardzo przyjemnej atmosferze, która nieustannie otaczała nasz turniej.

rpt

Drużyny, które zajęły miejsca na podium w turnieju Counter Strike: Global Offensive – 5 vs 5

I miejsce – MocnyFull

II miejsce – CZECZENY

III miejsce – Team Exceed

 

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium w turnieju indywidualnym FIFA 18 – 1 vs 1

I miejsce –  Piotr Bęben

II miejsce – Krystian Data

III miejsce – Szymon Galica

 

Najlepsze czasy na torze Nürburgring w grze Gran Turismo Sport – TAG Heuer

I miejsce – Marcin Szczeliniak – 1:52,109

II miejsce – Maksymilian Borowy – 1:52,861

III miejsce – Kamil Koziana – 1:54,882

Dziękujemy sponsorom HIRO, Quersus, LG, TAG Heuer, NTT System, sklep.ntt.pl, MSI, FSP, Thermaltake, Teetres Esport Clothing, iXXL Studio Reklamy, iDrukarnia.pl oraz Pukawka.pl.

mat. nadesłane

fot. Michał Jaworski (NW StudYo) dla SUPER GAME e-sport 

os 23.07.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również