Kamery live
prognoza pogody

Dzień Przedszkolaka

22 września 2022 11:28

20 września – to bardzo ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej dla rozwoju i edukacji dzieci. We wtorek 20.09.2022 w Przedszkolu Nr 4 w Nowym Targu kolejny raz obchodziliśmy Święto Przedszkolaka. Od samego rana na dzieci czekało wiele niespodzianek i atrakcji.

Dzień Przedszkolaka

Już przy wejściu przebrane i roześmiane Panie przywitały wszystkie przedszkolaki słodyczami.

Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańcach przy ulubionych przebojach. Fotobudka była oblegana przez mniejsze i większe dzieci, a fotograf mógł uwiecznić szczęście na ich twarzach. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie.

Dzień Przedszkolaka to okazja do świętowania nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców oraz nauczycieli. Życzymy Wszystkim, aby uśmiech gościł na Waszych twarzach każdego dnia, a naszym Dzieciom wesołej zabawy, spełnienia marzeń i niezapomnianych przygód!

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

źródło: UM Nowy Targ

os 22.09.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również