Kamery live
prognoza pogody

Dzień Przedszkolaka w “Czwórce”

24 września 2020 13:06

Rok szkolny 2020/2021 powitał nas nową rzeczywistością. Wiele reguł życia przedszkolnego uległo zmianom, do których musieliśmy się przyzwyczaić wszyscy: dzieci, nauczyciele, rodzice… Jednak bardzo się cieszymy, że mogliśmy wrócić do przedszkola w pełnym składzie i spotkać się z uśmiechniętymi buźkami naszych wychowanków – piszą opiekunowie z Przedszkola nr 4.

Dzień Przedszkolaka w

Pomimo ograniczeń w obchodach wspólnych przedszkolnych imprez, nic nie mogło stanąć na przeszkodzie w zorganizowaniu jednego z najważniejszych świąt każdego małego zucha – Dnia Przedszkolaka! Było ono inne niż zwykle, ale każdy nauczyciel zadbał o to, aby było wyjątkowe.

Zabawa rozpoczynająca się już o poranku, kolorowe stroje i roześmiane twarze – tego na pewno nie zabrakło w Przedszkolu nr 4 podczas tegorocznego Dnia Przedszkolaka. Były też wspólne śpiewy, konkursy, zawody sportowe, wręczanie dyplomów i upominków czy słodki poczęstunek. Więc w zasadzie wszystko po staremu… Z tą różnicą, że mieliśmy kilka małych imprez, a nie jedną wspólną. J Ale najważniejsze było to, że sprawcy całego zamieszania, czyli nasze kochane przedszkolaki, byli zadowoleni! Zdjęcia niech będą tego dowodem. 

/źródło: Urząd Miasta Nowy Targ/

redakcja 24.09.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również