Kamery live
prognoza pogody

Dzielnicowi na Sesji Rady Miasta

27 czerwca 2017 20:57

W dniu 26 czerwca 2017 roku w budynku Urzędu Miasta Nowy Targ podczas sesji Rady Miasta odbyło się spotkanie dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu z radnymi oraz Burmistrzem Miasta Nowy Targ Grzegorzem Watychą w ramach programu ,,Dzielnicowy bliżej nas”.

Dzielnicowi na Sesji Rady Miasta

W ramach tego spotkania kierownik Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu st.asp. Mariusz Hyrczyk przedstawił funkcjonariuszy, którzy pełnią służbę na stanowiskach dzielnicowego na terenie miasta Nowy Targ, zakres zadań dzielnicowego, a także podział rejonów służbowych w mieście. W ramach odbytego spotkania zaprezentowane zostały programy, w których uczestniczą dzielnicowi, między innymi: ,,Kręci mnie bezpieczeństwo”, zaprezentowano i omówiono aplikacje ,,Moja Komenda” oraz ,,Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

„Dzielnicowy bliżej nas” to jeden z podstawowych programów realizowany w celu zbudowania zaufania pomiędzy służbami, a obywatelami. Głównym założeniem programu jest ułatwienie kontaktu dzielnicowego z mieszkańcami. W ramach tego programu dzielnicowi Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu uczestniczą w szeregu spotkań ze społecznością lokalną oraz przedstawicielami instytucji m.in. podczas festynów, spotkań w szkole czy też uczestnictwo w konferencjach oraz spotkaniach organizowanych przez instytucje pozapolicyjne.

źródło: KPP Nowy Targ

NT24TV 27.06.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również