Kamery live
prognoza pogody

Dżem na Gubałówce [FOTO]

6 września 2016 15:58

Na koncercie Dżemu bawiła się w minioną niedzielę rekordowa liczba fanów. Na prośbę kilkutysięcznej publiczności zespół bisował aż cztery razy. „Whiskey”, „Wehikuł czasu”, „Listy do M” i „Sen o Victorii” – to tylko niektóre utwory, wykonane przez Dżem na najwyżej położonej scenie w Polsce, na Gubałówce.  

Dżem na Gubałówce [FOTO]

   Już za tydzień (10 i 11 września) odbędą się ostatnie koncerty pierwszej edycji Hej Fest, podczas których wystąpią Sylwia Grzeszczak i LemON. Festiwal zorganizowany w Zakopanem przez Polskie Koleje Linowe cieszy się rosnącą popularnością wśród turystów i mieszkańców miasta.

   Wkrótce rozstrzygnięty zostanie również konkurs supportów, do którego zgłosiło się ponad 300 kapel. Na ostatniej prostej o zwycięstwo walczą 4 z nich. W niedzielę Roots Rockets niewielką przewagą głosów pokonał Bibobit, dostając się do finału Konkursu Supportów. Zwycięzcą sobotniej rywalizacji okazał się Bezsensu, zdobywca większej liczby punktów publiczności niż Sayes. W walce o nagrodę główną wezmą udział także Hatbreakers i Kapela Hanki Wójciak. 

tekst MSX

fot.: Maciej Jonek

NT24TV 06.09.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również