Kamery live
prognoza pogody

Dymisja Ziętary

18 listopada 2017 11:17

Marek Ziętara nie jest już trenerem hokeistów TatrySki Podhala Nowy Targ. 47-letni szkoleniowiec po piątkowej przegranej 1:2 w Opolu z Orlikiem zrezygnował z tej funkcji. 

Dymisja Ziętary

Ziętara szkoleniowcem Podhala był od 21 maja 2012 roku. 16 września 2016 został zawieszony w prawach szkoleniowca za użycie siły fizycznej wobec sędziego Michała Bacy. Został mianowany dyrektorem sportowym Podhala. Po pół roku WGiD PZHL na wniosek szkoleniowca, zdecydował się anulować mu dalsze odbywanie kary i Ziętara ponownie objął funkcje pierwszego trenera „Szarotek”.  W trakcie swojej pracy w Podhalu Ziętara dwukrotnie doprowadził zespół do brązowego medalu Mistrzostw Polski oraz dwukrotnie do finału Pucharu Polski.

Szkoleniowiec wydał krótkie oświadczenie, w którym czytamy: 

Decyzję podjąłem w związku ze słabymi wynikami i sposobem gry drużyny. Jako szkoleniowiec poczuwam się za taki stan rzeczy. W związku z tym składam rezygnację ze stanowiska. 

NT24TV 18.11.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również