Kamery live
prognoza pogody

Dymisja prezesa MMKS Podhale

8 lutego 2017 20:31

Tylko niespełna trzy miesiące wytrwał na stanowisku prezesa MMKS Podhala Nowy Targ Tomasz Handzel. Początkiem tego tygodnia podał się on bowiem do dymisji. 

Dymisja prezesa MMKS Podhale

Powodem rezygnacji są przyczyny natury osobistej, które uniemożliwiają mi pełnienie funkcji Prezesa Zarządu Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego Podhale – powiedział zapytany o powody decyzji były już prezes nowotarskiego klubu.

Handzel na prezesa MMKS Podhale został wybrany 21 listopada podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Sprawozdawczo Wyborczego MMKS Podhale, które zwołano po tym jak z do dymisji podał się w całości zarząd na czele którego stał Robert Zamarlik.

Przyjęliśmy do wiadomości decyzje prezesa. Powodem rezygnacji sa problemy zdrowotne. Na dzień dzisiejszy za wcześnie jest aby mówić o jego następcy. Dzisiaj mieliśmy spotkanie specjalne i na dniach, po ochłonięciu, podejmiemy kolejne decyzje, na pewno informując media – powiedział jeden z członków zarządu MMKS Podhale, Mariusz Wcisło. 

 

NT24TV 08.02.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również