Kamery live
prognoza pogody

Dwie osoby ranne. Samochód wylądował na ogrodzeniu

29 marca 2021 19:32

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś w Kasinie Wielkiej. Samochód osobowy zderzył się tam z pojazdem dostawczym. W wyniku uderzenia ten drugi zatrzymał się dopiero na przydrożnym ogrodzeniu. 

Dwie osoby ranne. Samochód wylądował na ogrodzeniu

Do sytuacji doszło tuż przed 14:00. Z niewiadomych wciąż przyczyn bus dostawczy zderzył się z samochodem marki Fiat. Siła uderzenia była na tyle silna, że większy pojazd wypadł z drogi, a następnie wpadł na okoliczne ogrodzenie.

Na miejscu natychmiast zjawiła się Straż Pożarna, Policja i Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało dwóch poszkodowanych do szpitala w Limanowej. Droga w tamtym rejonie została zablokowana na około pół godziny. W tym czasie policjanci kierowali innych użytkowników ruchu na objazdy.

Po udrożnieniu ruchu pomoc drogowa wyciągnęła samochód dostawczy przy pomocy 26-tonowego specjalistycznego holownika. Dzięki specjalnej płycie najazdowej samochód został uniesiony w górę i ściągnięty z słupa ogrodzeniowego, a następnie wyciągnięty na drogę.

 

redakcja 29.03.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również