Kamery live
prognoza pogody

Dwa wypadki, w tym jeden śmiertelny oraz jedenaście kolizji -podsumowanie świątecznego weekendu

3 kwietnia 2018 22:02

Od piątku  30 marca do poniedziałku 2 kwietnia policjanci prowadzili działania kontrolno-prewencyjne mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom i osobom przyjezdnym na terenie powiatu nowotarskiego. Podczas świątecznego weekendu w służbie pojawiło się znacznie więcej funkcjonariuszy.  Łącznie doszło do dwóch wypadków drogowych, w tym jednego ze skutkiem śmiertelnym, jedenastu kolizji oraz ujawniono czterech nietrzeźwych kierujących.

Dwa wypadki, w tym jeden śmiertelny oraz jedenaście kolizji -podsumowanie świątecznego weekendu

Wypadek śmiertelny miał miejsce  2 kwietnia tj. w świąteczny poniedziałek w Rabce Zdroju około godziny 11.30.  35-letni kierujący VW Polo na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, po czym uderzył w przydrożne drzewo. W stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł.

Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że mężczyzna miał 1,56 promila alkoholu we krwi. Ponadto kierujący nie miał uprawnień do kierowania, a samochód nie miał ubezpieczenia,  ani aktualnych badań technicznych.

źródło: KPP Nowy Targ

os 03.04.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również