nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Dwa potrącenia na przejściu dla pieszych Nowym Targu

W sobotę w Nowym Targu doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń na przejściach dla pieszych. Do pierwszego z nich doszło po godz.15:00 na ul. Ludźmierskiej, nieopodal stacji benzynowej. Drugie potrącenie miało miejsce po godz. 19:00 na ul. Szaflarskiej, nieopodal skrzyżowania z ul. Podtatrzańską. 

Do pierwszego zdarzenia doszło po godzinie 15.00 na ulicy Ludźmierskiej . Kierujący Fiatem, 67-letni mieszkaniec Nowego Targu jadąc w kierunku miejscowości Ludźmierz potrącił na przejściu dla pieszych  41-letniego mieszkańca województwa mazowieckiego. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 41-latek wszedł wprost pod nadjeżdżający pojazd. Potrącony mężczyzna został przewieziony do szpitala. Obrażenia, jakie odniósł okazały się ciężkie. Kierujący fiatem był trzeźwy.

Do następnego zdarzenia doszło wieczorem po godzinie 19.00 na ulicy Szaflarskiej. Kierujący samochodem osobowym marki Kia, 20-letni nowotarżanin jadąc ulicą Szaflarską w kierunku centrum Nowego Targu potrącił dwie kobiety. Poszkodowane to nowotarżanki w wieku 90 i 77 lat, które kończyły już przechodzenie przez jezdnię po oznakowanym przejściu dla pieszych. 77-latka została przewieziona do szpitala, natomiast 90-latka nie potrzebowała pomocy medycznej.  Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 20-latkowi funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy.

Potrącenie na Szaflarskiej

Za spowodowanie wypadku grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, jeżeli następstwem wypadku jest śmierć innej osoby albo ciężki uszczerbek na jej zdrowiu,  sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Potrącenie dwóch osób na przejściu na ul.Szaflarskiej – Policja podaje więcej szczegółów.

❗️ Nie jedna, a dwie osoby zostały potrącone w sobotę wieczór na przejściu dla pieszych na ul. Szaflarskiej. 🙁Do drugiego potrącenia doszło wcześniej na Ludźmierskiej. ❗️ Policja podaje więcej szczegółów. ➡️ https://nowytarg24.tv/dwa-potracenia-na-przejsciu-dla-pieszych-nowym-targu/

Opublikowany przez nowytarg24.tv Wtorek, 12 lutego 2019

KPP Nowy Targ

/os

4 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

1 komentarzy

Monika

Luty 13, 2019, o 11:23:09

Bardzo proszę o kontakt kogoś z rodziny Pan potrąconych na szaflarskiej w sobotę. Kontakt na e-mail [email protected]

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna