Kamery live
prognoza pogody

Drugi Puchar Dla Najlepszego Klubu

27 maja 2022 16:10

W minioną sobotę Nowotarski Klub Sportów Walki Holy Team gościł na obiektach klubu Korona w Krakowie. Tam swoją kolejną edycję Ligi K1 zorganizowała federacja “Battle of Warriors” prowadzona przez Rafała Szopę. Podopieczni NKSW zwyciężyli osiem pojedynków, a jeden zremisowali, co pozwoliło na wyróżnienie klubu już po raz drugi z rzędu w tym roku “Pucharem za Najlepszy Klub”. 

Drugi Puchar Dla Najlepszego Klubu

Nowotarski klub systematycznie uczestniczy w tych wydarzeniach dzięki czemu podnosi poziom sportowy swoich zawodników. Walki rozgrywane były na dwóch ringach, w formule walki kickboxing K1 czyli dozwolone uderzenia z nogi na całe ciało plus kolana, oraz wszystkie techniki bokserskie poszerzone o technikę obrotową z ręki.

-Nasi podopieczni zwyciężyli osiem pojedynków a jeden zremisowali co pozwoliło na wyróżnienie klubu już po raz drugi z rzędu w tym roku “Pucharem za Najlepszy Klub” – mówi Wojciech Hoły – Jestem bardzo szczęśliwy, tym bardziej, że po pierwsze na takie wydarzenia jeżdżą młodzi zawodnicy, dopiero rozpoczynający swoja karierę, najmłodszy miał 13 lat, a po drugie sprawdza się nasz system szkolenia. Mamy świetną młodzież, zdeterminowaną na sport, co jest chyba naszym najważniejszym sukcesem. Potrafiliśmy w niej to zaszczepić, na co z pewnością mają wpływ sukcesy ich starszych kolegów z klubu, którzy są motorem napędowym dla tych młodych ludzi i dla nas jako trenerów.

Swoje walki wygrali: Damian Budz, Kacper Budz, Bartek Furca, Kacper Bury, Mikołaj Kidoń, Daniel Smok, Piotr Gabor, Michał Szafraniec a zremisował Karol Urant. Ogromne gratulacje dla zawodników!

NKSW przekazuje podziękowania dla sponsorów, którymi są: Gorący Potok, Fitness Factory, Fabryka Reklamy, Rent a Car Bartłomiej Bukowski, klinika Holistica, Dziki Byk, Sushi House, hotel Bystra.

mat. nadesłane

opr. os

os 27.05.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również