Kamery live
prognoza pogody

Dobre i bardzo dobre wyniki nowotarskich policjantów w 2016

3 lutego 2017 17:53

W środę 1 lutego 2017 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu odbyła się narada roczna z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie inspektora Roberta Nowakowskiego, Starosty Nowotarskiego Krzysztofa Fabera, Prokuratora Rejonowego w Nowym Targu Józefa Palenika, p.o. Komendanta Powiatowego młodszego inspektora Roberta Bartosza, p.o. zastępcy młodszego inspektora Macieja Kubiaka oraz naczelników wydziałów komendy w Nowym Targu i komendantów komisariatów w powiecie nowotarskim.

Dobre i bardzo dobre wyniki nowotarskich policjantów w 2016

Odprawę rozpoczął komendant Bartosz witając wszystkich zaproszonych gości, po czym przystąpił do przedstawienia stanu bezpieczeństwa w powiecie nowotarskim w roku 2016. Na koniec komendant podziękował wszystkim funkcjonariuszom za dobre i bardzo dobre wyniki oraz włożony trud w wykonywanie swoich obowiązków.

Następnie głos zabrali zaproszeni goście, którzy w kilku słowach docenili pracę komendy na rzecz poprawy bezpieczeństwa oraz podziękowali za współpracę. Wszyscy zgodnie wyrazili również chęć wsparcia policjantów w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa w naszym powiecie.

Na koniec głos zabrał Komendant Wojewódzki Policji inspektor Robert Nowakowski, który w kilku słowach podsumował omówioną wcześniej analizę stanu bezpieczeństwa oraz podziękował policjantom za zaangażowanie i wkład w osiągnięte wyniki w roku ubiegłym oceniając dobrze i bardzo dobrze pracę nowotarskich policjantów. Kontynuując przemowę Komendant Nowakowski wskazał priorytety Komendanta Głównego Policji na rok 2017.

źródło i zdj.: http://nowy-targ.policja.gov.pl

NT24TV 03.02.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również