Kamery live
prognoza pogody

Dla Jolanty Bakalarz – Złota Odznaka Małopolski

27 kwietnia 2017 18:54

Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu, Jolanta Bakalarz, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny – została wyróżniona Złotą Odznaką Honorową Województwa Małopolskiego – Złotym Krzyżem Małopolski.

Dla Jolanty Bakalarz – Złota Odznaka Małopolski

Odznaczenie przyznawane uchwałą Zarządu Województwa – za aktywne działania na rzecz społeczności lokalnych, przyczyniające się do rozwijania społeczeństwa obywatelskiego i wzbogacające dorobek regionu – przypinał szefowej Sanepidu ten, który występował z wnioskiem o nie, czyli radny wojewódzki Stanisław Barnaś.

W uzasadnieniu wniosku Jolanta Bakalarz – prócz swojej zawodowej funkcji prezesująca Stowarzyszeniu „Lepsza przyszłość Nowego Targu” i będąca członkinią Honorowej Komisji Doradczej Klubu Sportowego Podhale Nowy Targ – została przedstawiona jako osoba prowadząca wiele działań na rzecz ochrony zdrowia i promocji zdrowego stylu życia. Także jako organizatorka dorocznych obchodów Światowego Dnia Zdrowia (z bezpłatnymi badaniami i poradami lekarskimi), kiermaszów zdrowej żywności, szkoleń, akcji edukacyjnych i konferencji.

W mieście dała się poznać jako inicjatorka działań na rzecz ochrony powietrza.

Jej zawodowym osiągnięciem jest m.in. znaczna poprawa stanu sanitarno-higienicznego obiektów użyteczności publicznej. Sprawdza się również jako znakomita organizatorka, z sukcesami w zarządzaniu zespołami ludzkimi.

Ponadto jest entuzjastką wychowania przez sport, propaguje właściwe nawyki i formy spędzania wolnego czasu. Jej inicjatywa to również Piknik Rodzinny pod hasłem STOP DOPALACZOM – SPORT NAJLEPSZĄ ALTERNATYWĄ.

Jej wielkie serce dla sportu i wrażliwość na potrzeby innych ujawniły się także w kontaktach zarówno z pierwszą drużyną, jak i grupami młodzieżowymi – czytamy we wniosku.

/asz

NT24TV 27.04.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również