Kamery live
prognoza pogody

Diler narkotyków zatrzymany przez nowotarską policję

30 stycznia 2017 10:28

Funkcjonariusze Policji z Nowego Targu zatrzymali 22-letniego mieszkańca Nowego Targu, który posiadał przy sobie narkotyki. Do zdarzenia doszło w sobotę późnym wieczorem.

Diler narkotyków zatrzymany przez nowotarską policję

Jak podaje Roman Wolski z nowotarskiej policji, do zdarzenia doszło dokładnie w dniu 28 stycznia 2017 przed godziną 22:00 na jednym z nowotarskich osiedli.

Policjanci zatrzymali do kontroli pojazd marki Opel, jednak gdy podchodzili do pojazdu, jedna z osób znajdujących się w pojeździe podjęła próbę ucieczki. W trakcie krótkiego pościgu uciekinier odrzucił małe zawiniątko. Uciekinierem okazał się 22 – letni mieszkaniec Nowego Targu, natomiast z zawiniątku znajdowało się około 10 gram suszu roślinnego marihuany.

W trakcie przesłuchania zatrzymany przyznał się do posiadania narkotyków oraz złożył obszerne wyjaśnienia. Po wykonaniu czynności sprawcę zatrzymano w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

NT24TV 30.01.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również