Kamery live
prognoza pogody

Dawid Hajnos i Robert Krzystyniak z Orłami OCR!

W Kutnie odbyła się I Gala Mistrzów Biegów Przeszkodowych „Orły OCR 2017”. Dwie z 35 rozdanych statuetek trafiły do rąk dwóch przedstawicieli Podhala: Roberta Krzystyniaka z Nowego Targu i Dawida Hajnosa z Szaflar.
Dawid Hajnos i Robert Krzystyniak z Orłami OCR!

Ranking OCR polska to klasyfikacja sportowa dotycząca zawodników, w tym również w podziale na kategorie wiekowe oraz drużyny  i jest sporządzany na podstawie osiągnięć w krajowych zawodach OCR.  

W ciągu całego roku 2017 zawodnicy i zawodniczki biegów z przeszkodami biorąc udział w zawodach zbierali punkty zliczane klasyfikacji końcowej.

I to właśnie Hajnos reprezentujący Team Gorący Potok został najlepszym zawodnikiem całego cyklu! Szósty w klasyfikacji open był z kolei Krzystyniak, który dodatkowo odebrał nagrodę za  zwycięstwo w kategorii wiekowej „Masters 40 +”.

 

Maciej Zubek 22.01.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
Też z Nowego Targu 20:23 23.01.2018

NAJLEPSI ZAWODNICY W KATEGORII WIEKOWEJ 13-17 LAT:3 miejsce: Hubert Kwiatkowski2 miejsce: Grzegorz Piotrowski1 miejsce: Jacek Mikołajczuk

też z Nowego Targu 20:20 23.01.2018

Może należałoby też wspomnieć o Hubercie Kwiatkowskim uczniu I Liceum Ogólnokształcącego im. S.Goszczyńskiego w Nowym Targu -również z Nowego Targu, który w swojej kategorii wiekowej tj. 13-17 lat zajął III miejsce i brał udział w tej gali

Zobacz również