Kamery live
prognoza pogody

Czysty Powiat Nowotarski – podsumowanie akcji

10 maja 2022 10:45

Za nami akcja „Czysty Powiat Nowotarski”. W projekt włączyły się szkoły z terenu całego powiatu przy udziale ok. 800 uczniów i nauczycieli oraz pracowników Wydziału Ochrony Środowiska i Zasobów Naturalnych.

Czysty Powiat Nowotarski - podsumowanie akcji

W akcję włączyli się uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu, Zespołu Szkół Technicznych i Placówek im. St. Staszica w Nowym Targu, Zespołu Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce oraz Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem. Przed rozpoczęciem zbiórki odpadów, odbywały się prelekcje dotyczące otaczającej nas przyrody. 

Składamy podziękowania pracownikom parków narodowych: Pani Marioli Stefaniak z Gorczańskiego Parku Narodowego, Pani Dorocie Zborowskiej z Pienińskiego Parku Narodowego, Panu Tomaszowi Urbańcowi z Babiogórskiego Parku Narodowego oraz Panu Leśniczemu Krzysztofowi Przybyle – leśniczemu Lasów Państwowych, za cenne informacje o środowisku przyrodniczym przekazywane podczas spotkań z młodzieżą. Dziękujemy nauczycielom i  młodzieży szkolnej za zaangażowanie w nasz projekt – czytamy na stronie starostwa powiatowego w Nowym Targu.

źródło, zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Nowym Targu

os 10.05.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również