Kamery live
prognoza pogody

Część alei Tysiąclecia zamknięta. Spore utrudnienia w Nowym Targu

15 listopada 2021 12:03

Drogowcy ściągają nawierzchnię na Alejach Tysiąclecia w rejonie skrzyżowania z ul. Szaflarską. Obecnie ruch odbywa się tylko w kierunku lotniska.

Część alei Tysiąclecia zamknięta. Spore utrudnienia w Nowym Targu

O planowanych utrudnieniach informowaliśmy już przed kilkoma dniami. GDDKiA w Krakowie poinformowała, że od poniedziałku (15.11) do czwartku (18.11) planowane są utrudnienia w postaci całkowitego zamknięcia lewej strony Alei na odcinku od ronda im. kard. Stefana Wyszyńskiego aż do skrzyżowania z ul. Kopernika. To jedno z ostatnich zadań drogowców – prace rozpoczęli oni w sierpniu Poza przebudową lewoskrętu i sygnalizacji świetlnej wyremontowany zostanie także chodnik, sieć elektryczna czy oświetlenie uliczne.

Kierowcy kierowani są na objazdy ulicami: Sikorskiego, Podtatrzańską, Szaflarską, Krakowską. Mimo to trzeba liczyć się z dużymi utrudnieniami. Od rana na ul. Szaflarskiej panuje wzmożony ruch, tworzą się korki w pobliżu skrzyżowania z ul. Podtatrzańską. Natomiast rano ok. 8.00 na Alejach Tysiąclecia utworzył się ogromny zator. Pokonanie kilku kilometrów drogi w Nowym Targu zajmowało się zmotoryzowanym pół godziny. 

Piotr Starmach 15.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również