Kamery live
prognoza pogody

Czerwienne: pijany kierowca ciągnika spowodował kolizję

15 listopada 2021 15:45

Ponad 2,5 promila miał kierujący ciągnikiem, który spowodował kolizję drogową. Mężczyzna stracił prawo jazdy i odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Czerwienne: pijany kierowca ciągnika spowodował kolizję

W sobotę wieczorem w miejscowości Czerwienne doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika rolniczego. Na miejscu okazało się, że 40-letni traktorzysta podczas wymijania doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka oplem.  Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.

-Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowca opla był trzeźwy, natomiast mężczyzna kierujący ciągnikiem był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila. Ponadto ciągnik nie miał aktualnych badań technicznych. 40-latek stracił prawo jazdy.  Za popełnione przestępstwo grozi mu wysoka grzywna, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności – informuje asp. Dorota Garbacz z nowotarskiej komendy policji. 

źródło: KPP Nowy Targ

os 15.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również