Kamery live
prognoza pogody

Czek na 5 tys. dla MMKS Podhale Nowy Targ

5 maja 2017 16:03

Klub MMKS Podhale Nowy Targ zdobył ponad 15 tysięcy głosów w zorganizowanym przez sieć sklepów Tesco programie "Decydujesz, pomagamy". Dzięki zwycięstwu w głosowaniu, otrzymał 5.000 zł z przeznaczeniem na zakup sprzętu dla dzieci i młodzieży. Dziś nastąpiło oficjalne przekazanie czeku. 

Czek na 5 tys. dla MMKS Podhale Nowy Targ

– Sukces w głosowaniu jest efektem pracy oraz zaangażowania Członków Zarządu, rodziców i kierowników drużyn ale przede wszystkim wszystkich tych, którzy zdecydowali się wesprzeć projekt swoim głosem. Z tego miejsca dziękujemy więc wszystkim głosującym oraz zachęcamy do dalszego wspierania naszych wychowanków! – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

W przekazaniu czeku wzięła udział pani wiceburmistrz Joanna Iskrzyńska-Steg, trenerzy MMKS – Rafał Sroka i Zdzisław Zaręba oraz, rzecz jasna, młodzi zawodnicy, którzy osobiście zaangażowani byli w propagowanie akcji i zbieranie punktów. Podczas wydarzenia obecny był też trener Tatry Ski Podhale Marek Ziętara. 

Program ma na celu wspierać i zmieniać na lepsze nasze otoczenie – mówiła przedstawicielka sieci Tesco, Katarzyna Biernat przyznając, że ogłoszenie zwycięzcy tej edycji programu było wielką przyjemnością. 

/os

NT24TV 05.05.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również