Kamery live
prognoza pogody

Czarny Dunajec: wdarli się do domu, by uratować nieprzytomną kobietę

31 marca 2018 23:51

Strażacy z OSP Czarny Dunajec pomogli dziś ratownikom medycznym dostać się do wnętrza domu, gdzie znajdowała się nieprzytomna osoba, wymagająca pomocy. Chwilę wcześniej sama dzwoniła na pogotowie, jednak w trakcie rozmowy telefonicznej, straciła przytomność. 

Czarny Dunajec: wdarli się do domu, by uratować nieprzytomną kobietę

Strażacy z OSP KRG Czarny Dunajec zostali zadysponowani do pomocy zespołowi ratownictwa medycznego w uzyskaniu dostępu do zamkniętego domu, w którym znajdowała się starsza kobieta, która w trakcie rozmowy z dyspozytorem na numerze alarmowym straciła przytomność – czytamy na Facebooku OSP Czarny Dunajec. 

Po przybyciu na miejsce, strażacy wdarli się do środka, wybijając zamek przy użyciu “chuligana”. W środku znajdowała się nieprzytomna kobieta, konieczna była reanimacja. Po kilkunastu minutach reanimacji funkcje życiowe powróciły na tyle, że możliwe było przeniesienie poszkodowanej do karetki, która przetransportowała ją do szpitala.

źródło i fot. OSP KRG Czarny Dunajec/Facebook

os 31.03.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również